BABABAN EĞİTİM KURUMLARI HAKKINDA

Balaban İş Sağlığı ve Güvenliği, 17 yılı aşan İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği konusunda birikimlerini, 2008 yılında da şirketleşerek ticari kulvara taşımıştır.

2010 yılında da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından yetkilenidirilmiş Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ünvanını alarak işletmelerin iş yeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı konusundaki ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Ayrıca İş GÜvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği Eğitim kurumlarını da aynı yılda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yetkilendirilmiş Eğitim Kurumu ünvanı ile kurmuştur.

Eğitim Kurumları bünyesinde ilk yardım Eğitim Merkezi ve Mesleki Eğitim Merkezi faaliyet göstermektedir.

2012 Eylül ayı itibari ile Balaban Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (O.S.G.B.) Balaban Eğitim Kurumları, Sabtron İlk Yardım Eğitim Merkezi, Sabtron Mesleki Eğitim Kurumları, Sabtron Sağlık Hizmetleri ve Sabtron Seramik de dahil olmak üzere tüm faaliyet alanlarını Balaban Grup adı altında toplamıştır.

Balaban Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak, bünyemizde konusunda deneyimli A-B-C sınıfı İş Güveniliği uzmanlarımız ile iş yeri hekimlerimiz görev yapmaktadır.

Deneyimli kadromuz, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Merkezimizde işletmelerin işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı hizmetlerini karşılamaktayız.