BALABAN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HAKKINDA

Balaban İş Sağlığı ve Güvenliği, 20 yılı aşan İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği konusundaki birikimlerini, 2008 yılında da şirketleşerek ticari kulvara taşımıştır.

2010 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından yetkilendirilmiş Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ünvanını alarak işletmelerin iş yeri hekimliği, iş güvenliği uzmanlığı ve Diğer Sağlık Personeli konusundaki ihtiyaçlarını karşılamaktadır.2015 yılında da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından ilk vizesini almıştır.

Ayrıca İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği Eğitim kurumlarını da aynı yılda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yetkilendirilmiş Eğitim Kurumu ünvanı ile kurmuştur.

Eğitim Kurumları bünyesinde ilk yardım Eğitimi, Hijyen Eğitimi, Yangın Eğitimi , Mesleki Eğitim alanında faaliyet göstermektedir.

2012 Eylül ayı itibari ile Balaban Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (O.S.G.B.) Balaban Eğitim Kurumları, Balaban Endüstri İlk Yardım Eğitim Merkezi, Balaban Endüstri Eğitim kurumları, Balaban Endüstri Sağlık Hizmetleri ve Sena Seramik de dahil olmak üzere tüm faaliyet alanlarını Balaban Grup adı altında toplamıştır.

Balaban Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak, bünyemizde konusunda deneyimli A-B-C sınıfı İş Güvenliği uzmanlarımız, iş yeri hekimlerimiz ve Diğer Sağlık Personellerimiz görev yapmaktadır.

Deneyimli kadromuzla Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Merkezimizde işletmelerin işyeri hekimliği, iş güvenliği uzmanlığı ve Diğer Sağlık Personeli hizmetlerini karşılamaktayız.